Václav Slovacius Turnovský, dílo

Text dotazu

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jesli se ve vašich fondech nalézá jakékoliv dílo od Václava Slovácia, zvaného též Turnovského.

Odpověď

Dobrý den,

některé knihy Václava Slovacia v Národní knihovně jsou, záznamy najdete v naskenovaném lístkovém katalogu Katif: Generální katalog I > Slad - Sterl > 002: Sle-Slovn >, záznamy č. 658-669. (http://katif.nkp.cz/).
Dílo V. slovacia je uvedeno také v Knihopisu, kde jsou uvedeny některé instituce, které je mají (vzhledem ke stáří poblikace nemusejí být informace úplné), a to záznamy 15 500 - 15 519.
Knihopis českých a slovenských tisků od doby nejstarší až do konce XVIII. století. Díl. II, Tisky z let 1501-1800. Část VIII, Písmena S-V. [Roč. 16]. [Seš. 221-235] / Red. František Horák. -- 1. vyd.. -- Praha : ČSAV, 1963. -- 244 s. ; 4°

Některé spisy V. Slovacia jsou také uvedeny v Manuscriptoriu (http://www.manuscriptorium.com/), u jednoho svazku je digitální kopie (přístupná v kvalitním zobrazení pouze na licenci v řadě institucí, také v Národní knihovně).

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

14.12.2007 11:16

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu