Václav Lacina-Běh řeči české

Text dotazu

Dobrý den, kde bych našel text básně Běh řeči české od Václava Laciny?

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za využití služby Ptejte se knihovny. Báseň Běh řeči české je otištěna v knize Sekání dobroty a jiné básně: 1965-89

LACINA, Václav a Vladimír NAGAJ. Sekání dobroty a jiné básně: 1965-89. Praha: Československý spisovatel, 1992. ISBN 80-202-0247-1.

Pro registrované čtenáře Národní knihovny ČR je titul dostupný i digitálně na následujícím odkaze, a to buď v budově knihovny, nebo po přihlášení z domova: https://kramerius5.nkp.cz/uuid/uuid:f2ba6850-6f8c-11ec-b93a-5ef3fc9bb22f.