Václav Brožík: Jan Hus před koncilem kostnickým

Text dotazu

Dobrý den, které osoby jsou znázorněny na obraze V. Brožíka: Jan Hus před koncilem kostnickým? Předem děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den, popis postav na Brožíkově obrazu najdete v níže uvedeném katalogu Brožíkova díla. Obraz má katalogové číslo 103. Kniha je dostupná v řadě českých knihoven, mj. v Národní knihovně ČR.

Václav Brožík : (1851-1901) : Národní galerie v Praze, Valdštejnská jízdárna, Praha 2003 / Naděžda Blažíčková-Horová (editor). -- Praha : Národní galerie v Praze, 2003. -- 300 s.