V které knihovně seženu..

Text dotazu

Prosím o informaci, která knihovna v Olomouckém či Zlínském kraji má tyto knihy Elin Pelin: Větrný mlýn a A.J.Kuprin Moloch, oboje vydání v rámci edice Světová četba (malé knížečky s růžicí na obalu), Pelin svazek č. 110, Kuprin svazek 96-97, oboje muselo vyjít v padesátých letech. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

obě knihy jsou ve fondu Vědecké knihovny v Olomouci.

Protože se jedná o knihy, které jsou starší padesáti let, půjčujeme je pouze do studoven.

Knihu od E. Pelina: Větrný mlýn máme evidovanou pod signaturou 226.161 a kniha A. J. Kuprina: Moloch je pod signaturou 224.851.

Dostupnost v jiných knihovnách kraje se mi zjistit nepodařilo.

Použité zdroje

Katalogy VKOL