Univerzita třetího věku

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych studovala U3V, je mi 48 let a bohužel nemám středoškolské vzdělání. I tak bych se ráda vzdělávala. Je možné se u Vás v Orlové přihlásit ke studiu? Bydlím v Rychvaldě a pracuji v Orlové. Děkuji a přeji hezký den. Kominková

Odpověď

Dobrý den. Ano, i když nemáte středoškolské vzdělání, můžete u nás studovat U3V. Zatím přijímáme přihlášky. Jsou v dospělém oddělení a studovně naší knihovny. Tak si to přijďte vyřídit. Začátek U3V je 15.9. v 16,00hod. Zápisné se platí až po úvodním setkání. Hezký den.