ulice města Luhačovice

Text dotazu

Potřebovali bychom zjistit historii ulice Leoše Janáčka v Luhačovicích - tedy jak vznikl její název nebo odkaz na knihu či jiný materiál, který by o tomto pojednával.

Odpověď

Podařilo se nám zjistit pouze publikaci
Lázně Luhačovice,Historie a rozvoj lázní,vyd. Ředitelsrtí lázní, 1927.
Národní knihovna tuto publikaci nemá ve svých fondech, předpokládáme, že by ji mohla mít městská knihovna Luhačovice.
Doporučujeme Vám prohlédnout si internetové stránky města Luhačovice - http://www.luhacovice.cz , kde je popsán Janáčkův vztah k tomuto městu a zároveň kontakt na Městský úřad. Předpokládáme, že zde byste mohli hledanou informaci najít.