UČEBNICE AJ Longman maturita activator

Text dotazu

Dobrý den,
Rád bych si vypůjčil učebnici anglického jazyka Longman maturita activator.
Děkuji za dohledání

Odpověď

Dobrý den, požadovanou knihu Městská knihovna Most ve svém fondu bohužel nemá. Je však ve fondu např. Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem, Krajské knihovny Liberec, Studijní a vědecké knihovny Plzeň nebo Moravskoslezské knihovny Ostrava. Pro vypůjčení knihy lze využít i Meziknihovní výpůjční službu.