Typ na knihy: Kvílení, Žna v množném čísle

Text dotazu

Dobrý den!
chtěla bych vás poprosit o typy na knihy o:
1) Kvílení od Allana Ginsberga
2) Žena v množném čísle od Vítězslava Nezvala
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
K danému tématu se nám podařilo nalézt jen malé množství sekundární literatury v českém jazyce.

Některé informace k tématu by mohl obsahovat doslov Jana Zábrany ke knize:
* Ginsberg, Allen.  Kvílení.  1. vyd.  Praha : Odeon, 1990. ISBN   80-207-0155-9.

Básnická sbírka Vítězslava Nezvala "Žena v množném čísle" vyšla dosud v českém jazyce dvakrát (viz Česká národní bibliografie: http://aleph.nkp.cz/cze/cnb). Dle záznamu tyto knihy předmluvu ani doslov neobsahují.

Nejrozsáhlejším zdrojem k dohledávání sekundární literatury jsou volně dostupné databáze Ústavu pro českou literaturu (http://www.ucl.cas.cz/cs/databaze/bibliograficke-databaze) - například  Bibliografie od roku 1961: http://isis.ucl.cas.cz/index.jsp?form=biblio.  (předmět: Kvílení ; Žena v množném čísle).

Vhodné zahraniční články je možné dohledat prostřednictvím portálu JIB - Zahraniční články + zahraniční články licencované: http://www.jib.cz. Portál můžete využít i k dohledání zahraničních dokumentů (Zahraniční knihy).
Využít můžete i online licencované databáze knihoven (v Národní knihovně ČR jsou dostupné databáze viz http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Licencovane_online_databaze&submenu3=104).

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

04.06.2012 11:55

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu