Týmová studovna na FF UK

Text dotazu

Dobrý den,
je možné využít prostor knihovny pro konverzace v cizím jazyce? Samozřejmě bych v žádném případě nechtěl rušit ostatní uživatelé knihovny, právě proto by mně zajímalo,jestli je v knihovně prostor, kde by bylo možné tandemově konverzovat a zároveň nikoho jiného nerušit.

Odpověď

Dobrý den,

pokud se ptáte na prostor vhodný pro konverzaci v centrální knihovně FF UK, Knihovně Jana Palacha, je zde čtenářům k dispozici v otevírací době knihovny týmová studovna se 16 studijními místy a audiovizuální technikou. Tuto studovnu si můžete zarezervovat pro konání seminářů, schůzek, promítání filmů apod., tedy i pro výuku jazyka. Kromě rezervovaných časů je studovna volně přístupná, avšak bez možnosti využívání techniky.

 

Aktuální rozpis rezervací zobrazíte v tomto kalendáři.

Studovnu rezervujte telefonicky, e-mailem či osobně na recepci (+420 221 619 418, kjp@ff.cuni.cz). Nahlásíte kontaktní osobu, počet osob, požadavek na časové rozpětí konkrétního dne a techniku, kterou budete chtít využít. Do knihovny se dostavte v dostatečném předstihu před plánovaným začátkem a v případě využívání techniky kontaktuje obsluhu na recepci před začátkem i po skončení rezervace.

Otevírací doba Knihovny Jana Palacha:

Po až Čt 8 – 20, Pá 8 – 18

Kontakt: Knihovna Jana Palacha, nám. J. Palacha 2, Praha 1, 116 38, suterén budovy

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Knihovna Filozofické fakulty UK

Datum zadání dotazu

15.12.2014 16:25

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu