Týdeník Československý rozhlas

Text dotazu

Přesná formulace dotazu: Sháním program Týdeníku Československý rozhlas na
21.8.1968 - informaci o tom, co se ten den vysílalo v rádiu na stanici
Praha. Děkuji

Odpověď

Dobry den,

casopis Ceskoslovensky rozhlas je k dispozici ve fondu NK CR, program rozhlasove stanice Praha planovany na 21.8.1968 naleznete v cisle 34 na strane 8:

Ceskoslovensky rozhlas. 1968, roc. 35, c. 34 (19.-25.srpna 1968), s. 8. signatura NK CR: 54 C 3447/R. 35. 1968

Kopii programu si muzete samoobsluzne zhotovit v NK CR. Podminkou pro studium dokumentu objednanych ze skladiste je platny rocni ctenarsky prukaz NK CR (http://www.nkp.cz/pages/page.php3nazev=Jak_to_tady_chodi&submenu3=98#registrace ). Pokud byste si chtela nyni kopie zhotovit sama, dejte nam prosim vedet. Prevedeme casopis na Vase jmeno do Vseobecne studovny, kde si ho muzete prostudovat a pripadne zhotovit kopii. Cena 1 strany formatu A4 jsou v samoobsluznem provozu 2 Kc. Provozni dobu NK CR naleznete na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Provozni_doba&submenu3=65 .

Zhotoveni kopie si muzete objednat i nasim prostrednictvim, k cene kopie se dale pricita priplatek za pripravu predlohy 30,- Kc, pri zasilani kopii postou i balne 35,- Kc a postovne doporucene ve skutecne vysi. Kopie je mozne vyzvednout i v Referencnim centru NK CR. Kompletni Cenik NK CR si muzete prostudovat na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm .

V souladu s autorskym zakonem c. 216/2006 Sb., kterym se meni zakon c. 121/2000, o pravu autorskem, o pravech souvisejicich s pravem autorskym, jsou kopie zhotovene NK CR urceny pouze ke vzdelavaci, vyzkumne a osobni potrebe objednavatele ci pro interni potrebu organizace.

Napiste nam, prosim, zda mate zajem o prevedeni casopisu Ceskoslovensky rozhlas k dalsimu studiu do Vseobecne studovny. V opacnem pripade casopis vratime zpet do skladiste. Pokud byste si chtela svazek objednat sama pozdeji, muzete pro objednani pouzit naskenovany Generalni katalog III (http://katif.nkp.cz/katalogy.aspx ) >> zasuvka TV-UM >> zaznam c. 92. Cislo zaznamu je uvedeno v pravem dolnim rohu, pro zobrazeni konkretniho zaznamu muzete pouzit navigacni sloupec "Listky" v prave casti obrazovky. Odkaz na objednavkovy formular naleznete v levem hornim rohu nad naskenovanym katalogizacnim listkem. Pro objednani prostrednictvim naskenovanych katalogu neni nutne mit platny ctenarsky prukaz, pro samotne studium je vsak jiz nezbytny.