Týdeník Československá televize

Text dotazu

Dobrý den
ráda bych Vás poprosila o informaci, zda máte v knihovně k půjčování (byť pouze prezenčně) periodikum Týdeník Československé televize, konkrétně pak z období 70. a 80. let?
Předem velice děkuji za informaci.

Odpověď

Dobrý den,

našli jsme pouze tyto dva záznamy:

U tohoto si nejsme jisti, jestli se jedná přesně o dokument, který chcete. Každopádně v našem katalogu máme uvedeny pouze roky 1976,1980 a 1981 a všechny jsou v poškozeném fondu. Musela byste se tedy zkusit domluvit s kolegy v Hale služeb, zda by nebyli ochotni Vám, pokud opravdu z nějakého nutného důvodu tento dokument potřebujete, tento deník i přesto půjčit, viz záznam z online katalogu.:

* Československá televize. Praha: DELTA, 1965-1990. ISSN 0323-1127.

[ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000356277&local_base=NKC ]

A dále máme záznam v lístkovém katalogu, který najdete zde http://katif.nkp.cz/Katalogy.aspx a popis cesty k Vámi požadovanému dokumentu níže:

* Generální katalog III > A - ŽY > TV - UM > 94 Zdá se však, že zde je možné objednat Týdeník z roku 1989 ačkoli katalogizační lístek není příliš jednoznačný.

V obou případech bude případně ale Týdeník možné půjčit pouze prezenčně.