Turistický průvodce v Alpách.

Text dotazu

Jedná se o Alpy kolem Villachu.

Odpověď

Dobrý den,

turistické informace o okolí Villachu naleznete v těchto průvodcích:

  • Podhorský, Marek. Pěší turistika v Julských Alpách : 50 nejkrásnějších turistických tras po horách a údolími Julských Alp ve Slovinsku a Itálii.  . Plzeň : Nakladatelství Kletr ; Praha : Freytag & Berndt, 2000. Turistický průvodce Rother. 128 s. signatura 220416

  • Foerg, Nicola. Rakousko.   Praha : Freytag & Berndt, 2000. Cestovní průvodce Polyglott. 96 s. signatura 214210

  • Němec, Bohuslav. Rakousko : kapesní průvodce.  Praha : Computer Press, 2002. Všechny cesty k informacím. 190 s. signatura 218461

  • Bousfield, Jonathan. Rakousko : the Rough Guide.   Brno : JOTA, 2006. Turistický průvodce. 660 s. signatura 230777

    Knihy si můžete půjčit v naší knihovně v ústřední půjčovně ve Wonkově ulici. http://www.knihovnahk.cz/pro-verejnost/pujcovny/oddeleni-pro-dospele