Tržnice v Chelčického ulici

Text dotazu

Zajímalo by mne, kdy byla skutečně otevřena městská tržnice v Chelčického ulici. Někde se píše, že v roce 1987, jinde až roku 1989. Můžete mi pomoci, prosím? Předem díky za pomoc!

Odpověď

Dobrý den,

našli jsme článek o otevření tržnice v Chelčického ulici, které se konalo v srpnu roku 1987 Článek je z Nového Hradecka z 18. 8. 1987 a píše se v něm, že tržnice byla před týdnem otevřena.

Použité zdroje

Brány tržnice dokořán. Nové Hradecko. 1987, roč. 29, č. 33, s. 2.