Trestní zákon (zákoník) v anglickém jazyce

Text dotazu

Prosím o sdělení, zda je možnost vypůjčit, popř. na místě pořídit kopie z titulu : Trestní zákon (zákoník) v anglickém jazyce.

Odpověď

Dobrý den, předpokládáme, že vám jde o anglický překlad českého trestního zákoníku. Existuje několik vydání překladu, popř. částí, které uvádíme níže. V Národní knihovně je všechny možné studovat prezenčně a eventuálně z nich pořídit kopie. Kopie je také možné zaslat poštou, objednávku lze poslat na adresu reference@nkp.cz.
Lepší možností by pro vás ale mohlo být objednat si přímo knihu u nakladatele. Kontakt: http://www.tradelinks.cz/.

Criminal code = Trestní zákon ; Minor offences act = Zákon o přestupcích. -- Prague : Trade Links, 2003. -- 408 s. ; 20 cm

Criminal code = Trestní zákon. -- Prague : Trade Links, 1999. -- 277 s. ; 20 cm

Civil code = Občanský zákoník : [full translation] ; Criminal code = Trestní zákon : [excerpts] / [translation: Z. Pošustová ... et al.]. -- Prague : Trade Links, [1996]. -- 231 s. ; 20 cm