Trepka veliká

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak umírá trepka velká pokud ji nesežere ryba? A kolika let se může dožít?

Odpověď

Dobrý den,

bohužel se nám odpověď na Váš dotaz nepodařilo ověřit. Dá se předpokládat, že pokud trepku velkou "nesežere" v rámci potravního řetězce rybí potěr, zahyne buď při chemické, fyzikální úpravě vody - roztoku, anebo stářím. K délce věku jsme nenalezli žádné informace.