tiráž časopisu Umění a řemesla 1992/1993

Text dotazu

Dobrý den, vedu spor o registrovanou ochrannou známku Magenta. Deutsche Telecom mi chce bránit v používání tohoto obchodního jména. Musím prokázat, že jméno používám déle.
V letech 1992 či 1993 jsem tiskl pár čísel časopisu Umění a řemesla. Předpokládám, že jsem uveden v tiráži.
Máte tyto ročníky v knihovně? Lze získat scan tiráže s textem "vyrobila magenta"?
Mohu si stránku u Vás okopírovat?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

v časopisu Umění a  řemesla 1993/1992 jsme našli zmínku o firmě Magenta ("Vyrobeno ve spolupráci s firmou Magenta/MAGENTA) v tiráži celkem třikrát, konkrétně v 1992/č.3 a č.4 a 1993/č.4.

Sken Vám poslat nemůžeme s ohledem na autorská práva, ale můžete si přijít stránky okopírovat nebo nafotit na vlastní foto/mobil.

Zatím jsme časopisy položili stranou s rezervací na Vaše jméno, tak to pak kolegyni na službě řekněte (střídáme se tu).

Předpokládáme, že se zastavíte do týdne, že?

Otevírací doba do pátku 14. února:

úterý–pátek 11–17* hodin
sobota 11–15 hodin

*dočasně zkráceno, od 18. 2. opět do 19 hodin