Thor Heyerdahl

Text dotazu

Dobrý den,
potřebovala bych zjistit, jaké nakladatelství - je jedno kdy - vydalo
jakoukoliv knihu Thora Heyerdahla ve španělštině. Pokoušela jsem se to
zjistit přes běžné vyhledávače, ale bohužel se mi to nepodařilo.

Odpověď

Dobrý den,

práce Thora Heyerdahla ve Španělsku vydala například vydavatelství Juventud (Barcelona), RBA (Barcelona), Ediciones B. (Barcelona).

Jednotlivé publikace můžete dohledat pomocí souborného katalogu WorldCat:

www.worldcat.org  (Advanced Search, Author: Heyerdahl, Thor, Language: Spanish).