The Prague Pill

Text dotazu

kde by se dala již vydaná (PRAGUE PILLS) tiskovina sehnat, a zda by nebylo možno nějaky výtisk zapůjčit ? Díky. (na noviny jsem narazil několikrát i v některých zlínských hospodách...)

Odpověď

Dobrý den, podle dostupných souborných katalogů knihoven nemá Vámi hledané periodikum ve fondu žádná knihovna, která do těchto katalogů přispívá (NK ČR a další knihovny ho nezískaly ani na základě práva povinného výtisku). Vzhledem ke skutečnosti, že Městská knihovna v Praze se spoluprací se souborným katalogem  začíná, ověřili jsme ještě tento titul přímo v jejich katalogu, který je k dispozici volně na webu - http://www.mlp.cz Podle tohoto katalogu Městská knihovna v Praze periodikum vlastní, ale ze záznamu není patrné, jaké roky:
http://www.mlp.cz/cgi/ebaweb/katlist?LANGUAGE=CZE&ENCODING=WIN1250&XSESSIONX=D7D9DCFDE1FCE6F1FDFFD3E8F0F9&T_KEY=2353556
Doporučujeme Vám přímo kontaktovat tuto knihovnu.

Periodika vycházející na území ČR jsou evidována v bázi střediska ISSN (mezinárodní číslo seriálů), z báze ISSN, kterou provozuje Státní technická knihovna v Praze - http://www.stk.cz , záznam posíláme (Státní technická knihovna podle katalogu na webu toto periodikum také nemá):

Název  The Prague Pill.
Nakladatel  Praha : Alt.Media Praha s.r.o., 2001-200u Všeobecné údaje
  Status publikování: nevycházející
  Vydáváno od - do  2001 - 200u
  Kód země  Česká republika
  Typ publikace  noviny
  Periodicita  jednou za dva týdny
  Jazyk obsahu publikace  angličtina
  Nosič  text, papír
ISSN  1213-7391
Zkratka klíčového názvu  Prague Pill
Klíčový název  The Prague Pill
MDT  070
Vydavatel Alt.Media Praha s.r.o.
Datum vytvoření záznamu 20020220

Volně na internetu jsme našli tuto informaci:
http://www.info-praha.cz/altmedia-praha/index.html

alt.media praha, s.r.o.

adresa:  Karoliny Světlé 277/30
obec:  110 00  Praha - Staré Město   (Praha)
tel:  +420 257 534 015

fax:  +420 257 534 016
e-mail:  infopill.cz
Vydavatelství alternativního anglicky psaného čtrnáctideníku. Možnost doručení přímo do domu. Objednávky na telefonním čísle. Cvičení v angličtině nenáročným způsobem.

Můžete také zkusit kontaktovat přímo vydavatele, zda stále na uvedené adrese funguje, jsme nezjišťovali.