Text slovenské písně

Text dotazu

Dobrý den, po neúspěšném hledání na internetu se obrácím na Vás s prosbou, ohledně nalezení humorné písničky. Hráli ji v rádiu, zřejmě to byla slovenská kapela, písnička dle stylu bude staršího data. Jediné co si z textu pamatuji je úryvek "Chcel by som počúvať dnes, chcel by som počúvať disco". A refrén je zpívan ženskými hlasy..."Diskooo". Mockrát děkuji za ochotu. Hezký den.

Odpověď

Dobrý den, píseň, kterou hledáte, jsme bohužel  nenašli; našli jsme jen tuto, viz ukázka níže. Oslovili jsme i jednoho slovenského DJ, ale píseň podle vašeho zadání nezná, nedovedl poradit. Kdybyste měl/a upřesňující  informace, napište. Pokusíme se pátrat dál.

 

Dnes ne - text

Dnes nechcem počuvať tvoje reči,

nejsom psychológ dnes neliečim,

nezajímama či je večši menší,

tvoj problém dnes nevyriešim,

 

Dnes né, nechcem, dnes chcem presne opak, chcem mať klud a plný pohár, kochať sa pohladom aký má pohan, tak neser mi do kludu bohá, ...

dnes né ne é é,

dnes nechcem tes repetééé,

pusti hudbu ktorá šlape a uvolni napätie, dnes né ne é é, noc nekonči ne é é, zajeb basy pre toho kto ešte ne é neletél, á

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kali/dnes-ne-433638

Obor

Hudba

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.10.2015 18:42

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu