Text slovenské písně

Text dotazu

Dobrý den, po neúspěšném hledání na internetu se obrácím na Vás s prosbou, ohledně nalezení humorné písničky. Hráli ji v rádiu, zřejmě to byla slovenská kapela, písnička dle stylu bude staršího data. Jediné co si z textu pamatuji je úryvek "Chcel by som počúvať dnes, chcel by som počúvať disco". A refrén je zpívan ženskými hlasy..."Diskooo". Mockrát děkuji za ochotu. Hezký den.

Odpověď

Dobrý den, píseň, kterou hledáte, jsme bohužel  nenašli; našli jsme jen tuto, viz ukázka níže. Oslovili jsme i jednoho slovenského DJ, ale píseň podle vašeho zadání nezná, nedovedl poradit. Kdybyste měl/a upřesňující  informace, napište. Pokusíme se pátrat dál.

Dnes ne - text

Dnes nechcem počuvať tvoje reči,

nejsom psychológ dnes neliečim,

nezajímama či je večši menší,

tvoj problém dnes nevyriešim,

Dnes né, nechcem, dnes chcem presne opak, chcem mať klud a plný pohár, kochať sa pohladom aký má pohan, tak neser mi do kludu bohá, ...

dnes né ne é é,

dnes nechcem tes repetééé,

pusti hudbu ktorá šlape a uvolni napätie, dnes né ne é é, noc nekonči ne é é, zajeb basy pre toho kto ešte ne é neletél, á

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kali/dnes-ne-433638