Text písničky "Pátá" ze šedesátých let

Text dotazu

Vážený pane/paní, byl bych Vám velmi zavázán, kdybych mohl získat text písničky "Pátá" ze šedesátých let, kterou zpívala Helenka Vondráčková. Velmi bych potřeboval tento text, respektive pár jistých vět z tohoto textu pro moji knihu, kterou píši o svém dětství a mládí ve staré vlasti za té báječné éry let šedesátých.

Odpověď

Dobrý den,

text písně Pátá od Heleny Vondráčkové můžete najít na internetu na adrese: http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/vondrackova-helena/pata-3206