text písně zpívané při svatebním čepení

Text dotazu

jedná se o píseň Jsem jsem jsem jsem rád, že jsem dostal mladou ženu ...
prosím neznáte celý text této písničky?
děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,
pravděpodobně se jedná o píseň ze zpěvníku Zdeňka Kašpara Čí je to svaďběnka - Valašské svatební písně ze Vsacka (Zlín: Středisko kulturních služeb; Vsetín: Okresní kulturní středisko,1991). Píseň je na straně 60, kniha je dostupná k vypůjčení v centrální půjčovně.

Použité zdroje

KAŠPAR, Zdeněk. Čí je to svaďběnka: valašské svatební písně ze Vsacka. Zlín: Středisko kulturních služeb; Vsetín: Okresní kulturní středisko,1991.