Text písně.

Text dotazu

Prosím o text písně na melodii Viktora Sodomy Žárlivý Kakadu. Zpívá se v něm ale na rozdíl od "otoč se má milá dozadu" jiný text a to "nevadí, nevadí, nevadí, ten kdo ví vždy si sám poradí" dál už to neznám. Moc děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

na základě Vámi uvedeného se domníváme, že se jedná o píseň autorské dvojice André Popp a Jean-Claude Massoulier, která se v originále jmenuje Wakadi Wakadou. Známá je v českém překladu Františka Ringo Čecha pod názvem Žárlivý Kakadu. Méně známý je překlad Ondřeje Suchého Nevadí, nevadí, nevadí pro skupinu Fontána ze 70. let.