text písně

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na název písně s tímto textem:
"Na zemi prý řádí nemoc,propuká panika. Všichni prý se bojí, že chorobou se nakazí.Kdo planetu vyléčí? Diagnozu neznají, láska se ztrácí, v lidech umírá.

Předem děkuji za odpověd! :)

Odpověď

Dobrý den,

nalézt text písně, pokud je znám pouze fragment textu, je velmi složité. Neexistují totiž žádné databáze či rejstříky, které by vyhledávání umožňovaly či usnadňovaly. Při vyhledávání hraje tedy značnou roli štěstí a náhoda.

Interpreta, název, popřípadě noty či další informace k uvedené písni se nám dohledat bohužel nepodařilo.