Text písně

Text dotazu

Dobrý den, hledám jednu písničku už přes 2 roky, ale znám jen text z nějaké části té písničky "has gone to freak the one has gone to freak anyone this is like what you the on" nebo tak nějak, nevím jestli tam je Have nebo Has znělo mi to jako Has, tak prosím o radu, a zaslaní na email:) předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,

písničku, kterou hledáte, se ani nám nepodařilo najít. Ve Vašem případě můžeme doporučit jen trpělivě občas zkoušet "vygooglovat"; neznáte-li název nebo interpreta, ani my nemáme jinou možnost, než hledat na internetu. Asi by to byla náhoda, kdybychom ji našli.