text o knihovnictví ve francouzštině

Text dotazu

Dobry den, obracim se na vas s zadosti o radu, kde bych sehnala text ve francouzstine (potrebuji na jazykovou zkousku 30 stran), ktery se tyka knihovnictvi, informacni vedy, ctenarstvi...atd. Dekuji!

Odpověď

Dobry den,

francouzsky text z oblasti informacni vedy a knihovnictvi sezenete v Narodni knihovne nebo v Knihovne knihovnicke literatury NK CR. Staci, kdyz v eletronickem katalogu NK (baze NKC) nebo v databazi knihovnicke literatury (KKL) - http://sigma.nkp.cz/F/) do pole "Predmet (klicova slova)" zadate "knihovnictvi", "knihoveda" atd. a potom do pole "Kod jazyka dokumentu" zkratku "fre". Obe tyto baze funguji na stejnem principu.
Vetsina titulu v KKL (podobne jako vetsina fondu NK) je zpristupnovana pouze v prezencnim rezimu.
Knihovna knihovnicke literatury se nachazi v arealu Narodni knihovny v Klementinu (2. patro, dvere c. 239). Informace tykajici se provozni doby obou knihoven naleznete na adrese http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Provozni_doba&submenu3=65.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

29.10.2007 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu