teleworking, homeworking

Text dotazu

Dobrý den, hledám monografii na téma Teleworking, homeworking, bohužel zatím bez úspěchu.

Odpověď

Dobrý den, s monografiemi v češtině to bude horší, podařilo se nám zjistit jen tuto jedinou:

Konečná verze kurzu "Základy teleworkingu pro znevýhodněné osoby" / [D.M. Walters ... et al.]. -- V Praze : ČVUT, 2007. -- 137 s. : il. ; 30 cm

V angličtině je to samozřejmě lepší, zkuste se podívat např. do těchto katalogů:

http://www.ubka.uni-karlsruhe.de/kvk/kvk/kvk_en.html
http://www.worldcat.org/
- několik dalších titulů v angličtině najdete v bázi SKC (http://sigma.nkp.cz/F/), i s uvedením českých knihoven, které publikaci mají.

Vzhledem k tomu, že jde o poměrně aktuální věc, najdete dost materiálů volně na internetu a dále také spíše časopisecké články než monografie. Informace o článcích k tématu v českých časopisech najdete v bázi ANL (http://sigma.nkp.cz/F/), pro cizojazyčné články můžete využít výše uvedenou databázi OCLC Wordlcat.

Tituly, které by neměla k dispozici vaše knihovna, je možné vypůjčit prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby, z českých knihoven zdarma, ze zahraničních za poplatek (info o MVS v ČR - http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_ms.htm.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.11.2009 14:55

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu