Svět motorů 1967 r. XXI - číslované přílohy

Text dotazu

Dobrý den, jsou v tomto ročníku v č.21, 22, 23 a 24. Svět motorů 1967 r.XXI jednolistové přílohy? Číslované str.20 a 21,ale ta čísla tam pravděpodobně nebudou napsána.

Odpověď

Dobrý den,
všechna Vámi zmíněná čísla Světa motorů (č. 21, 22 a 23) z roku 1967 obsahují přílohu otištěnou na str. 19 - 20 (v periodiku nečíslováno). Jedná se části publikace "Fiat 600 a Fiat 600D".
V čísle 21 je otištěna druhá kapitola - Motor, číslo 22 obsahuje 3 - 5 kapitolu (Spojka, Brzdy a Převodové ústrojí) a v čísle 23 byl otištěn zbytek páté a začátek šesté kapitoly - Přední náprava a řízení.

V případě zájmu o kopie zmíněných stránek můžete zažádat o kopie na objednávku prostřednictvím formuláře pro referenční dotazy: http://www.nkp.cz/forms/ref_dotaz.html či přímo na adrese reference@nkp.cz.

Rozměrově je stránka Světa motorů větší než formát A4 a  menší než formát A3. V tomto případě spíše doporučujeme zachovat formát a kopírovat stránku na formát A3. Cena jedné černobílé strany A4 je účtována 10,- Kč, A3 = 13,- Kč, barevná A4 = 12,- Kč, A3 = 19,- Kč. K ceně za kopie je připočítáván poplatek za přípravu předloh = 30,-Kč.

Viz Ceník placených služeb a poplatků Národní knihovny České republiky: http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm

Hotové kopie je možné vyzvednout osobně v Referenčním centru NK ČR (po - so,
9.00 - 19.00) či nechat zaslat poštou. Při zasílání kopií je účtováno také balné (35,- Kč) a poštovné (dle ceníku České pošty s.p.).

V souladu s autorským zákonem č. 216/2006 Sb., kterým se mění zákon č.
121/2000, o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským, jsou kopie zhotovené NK ČR určeny pouze ke vzdělávací, výzkumné a osobní potřebě objednavatele.