Studium norem

Text dotazu

Dobrý den. Chci se zeptat jestli půjčujete technické normy alespoň do studovny. Potřeboval bych nahlédnout do normy ČSN EN ISO 3766 (01 3481)-Kreslení staveb.výkresů-betonářská výztuž

Odpověď

Dobrý den, normu ČSN EN ISO 3766 013481 Výkresy stavebních konstrukcí - Kreslení výztuže do betonu máme k dispozici v elektronické formě online v referenčním středisku. Kromě studia normy u počítače si můžete normu u nás také koupit (podle platné ceny v ceníku ČNI nebo vytisknout pouze ty stránky, které vás zajímají).

Otevírací doba referenčního střediska je:
po-pá od 9.00-18.00 h., út od 9.00-20.00 h