Studium fyzioterapie dálkově

Text dotazu

Dobrý den, mohli byste mi prosím zjistit, zda a kde se dá v ČR nebo na Slovensku v letošním či příštím roce studovat dálkově fyzioterapie? Pracuji jako fyzioterapeut, mám vystudovanou VOŠ a chtěla bych si doplnit vzdělání. Děkuji moc za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, v České republice není možné studovat obor fyzioterapie dálkově. Na Slovensku tato možnost je na Slovenské zdravotnické univerzitě v Bratislavě a Prešovské univerzitě v Prešově.