Střídač

Text dotazu

Zvyšující měnič (střídač) DC/AC (stejnosměrný vstup/střídavý výstup).
Jedná se o popsání existujících typů těchto měniču (střídačů).

Odpověď

Pro orientaci v tomto tématu bychom Vám doporučili

Název: Výkonová elektronika - teorie měničů.. Stejnosměrné spínače a měniče. Střídače. Měniče kmitočtu. Střídavé spínače a měniče napětí / František Vondrášek Autor: Vondrášek, František Rok: 1981 Poznámka: [Učeb. texty vys. škol] MDT - třídění: 621.314.2(075.8) Variantní název: Stejnosměrné spínače a měniče. Střídače. Měniče kmitočtu. Střídavé spínače a měniče napětí Vydání: 1. vyd. Naklad. údaje: Plzeň : Ediční středisko Vysoké školy strojní a elektrotechnické , 1981. Fyzický popis: 137 s.
Exempláře: Státní technická knihovna - katalog
Souborný katalog České republiky - monografie (knihy a speciální dokumenty

Nebo na WWW
Měniče DC/AC. Dostupný na WWW: http://mve.energetika.cz/sikovneruce/menice.htm