Středoškolské vzdělání

Text dotazu

Prosím, jestli je to možné, o sdělení, existuje-li ještě v současné době střední škola, raději státní, než soukromá, na které je možné, aby úplné střední vzdělání získal i 46 letý dospělý člověk, nejraději dálkovou či externí formou, pokud by to bylo vzdělání knihovnické, bylo by to ideální, ale není to podmínkou, mohlo by to být i gymnázium nebo škola zaměřená humanitně.

Odpověď

Na stránkách ministerstva práce a sociálních věcí najdete seznam škol, které nabízejí studium pro dospělé (studium při zaměstnání) - informace je obsažena v dolní části: http://portal.mpsv.cz/sz/local/cv_info/skoly/spz#prizam Škol, které takovou možnost poskytují, je celá řada, ale v každém školním roce možnost studia nemusejí být stejné. Je dobré seznam projít. Pokud by vás zajímal výslovně obor knihovnictví, je možné se informovat na stránkách Svazu knihovníků a informačních pracovníků (Skip): http://skip.nkp.cz/odbVzdel.htm.

Obor

Výchova a vzdělávání

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

28.02.2008 18:09

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu