STOPY DUŠE, časopis spiritistického hnutí

Text dotazu

Dohledani periodika:
STOPY DUŠE, časopis spiritistického hnutí (1921 – 1924). vycházel jako čtrnáctideník od 5. prosince 1921 s podtitulem: Časopis pro spiritismus. Jejich vydavatelem byl v této době Jan Foršt. Od května 1924 (č. 1) do listopadu 1924 (č. 7), redigoval O. Eiáš, zanikl v polovině dvacátých let, nakladatelé Zmatlík a Palička.

Odpověď

Dobrý den,
Stopy duše, časopis spiritistického hnutí,  se nachází ve fondu Národní knihovny ČR na signatuře 54 F 6481. Pokud máte zájem periodikum studovat, musíte mít platný čtenářský průkaz NK ČR. Periodikum vám bude vyexpedováno do Všeobecné studovny, Klementinum 190, Praha 1.