Stanislav Rudolf, životopis

Text dotazu

Prosím vás,všude na internetu jsem hledala životpis Stanislava Rudolfa.Ale nenašla jsem ho.Nevíte kde ho mám hledat?Moc ho potřebuji pro literální práci. Předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,

základní životní data Stanislava Rudolfa najdete ve slovníku:
Slovník českých spisovatelů od roku 1945 / [zpracovalo oddělení současné literatury Ústavu pro českou literaturu AV ČR ; redaktor Pavel Janoušek]. -- Vyd. 1.. -- Praha : Brána : Ústav pro českou literaturu Akademie věd ČR, 1995-1998. -- 2 sv. ; 24 cm.
Chcete-li hledat na internetu, zadejte ve vyhledávači (např. www.google.com): Stanislav Rudolf životopis.
Popřípadě jen Stanislav Rudolf.
Na první dodtaz se zobrazilo několik životopisů.