Stáhnutí videa s koncovkou asx

Text dotazu

Dbrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li se dá stáhnout video, které má koncovku ".asx"
do podoby, aby šlo přehrát na nepřipojeném počítači k internetu (k počítači ve stavu off-line). Tento soubor má pravděpodobně funkci takovou, že pokud se stáhne tak tento soubor je pouze odkazem na video uložené v síti internet (ve Windows Media Player to ukazuje, že se program připojuje k médiu; za druhé má soubor velikost 1 KB - což svědčí o tom, že toto video opravdu není v počítači uložené svým obsahem, ale pouze odkazem na obsah, který je umístěn v síti internet).

Odpověď

Soubory s koncovkou ASX je problematické stahovat, protože ani ve zdrojovém kódu stránky nelze dohledat reálné umístění souboru s videem, ale pouze umístění souboru přehrávače. Odpověď tedy zní, že se tyto soubory dají bez potíží přehrávat, nikoliv stahovat. Pěkný článek k tomuto tématu si můžete přečíst např. na:

http://www.zive.cz/default.aspx?article=131095

Obor

Výpočetní technika

Okres

--

Knihovna

Datum zadání dotazu

07.07.2008 14:25

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu