sportovní gymnastika

Text dotazu

Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu. Mám napsat seminární práci z předmětu sportovní gymnastika. Téma : skrčka ze zášvihu - přeskok. Nějak nemůžu najít ten pravý materiál pro zpracování této práce. Je možné mne odkázat na někajou literaturu. Či mi nějak pomoci ? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

k tématu přeskok existuje několik publikací:
Šopková, Jana. Programové učební postupy přeskoků ve sportovní gymnastice. 2., upr. vyd. Olomouc : Univerzita Palackého, 2001. ISBN 80-244-0303-X (brož.)

Jakubenok, D. S. Gymnastické skoky. 1. vyd. Praha : STN, 1955

Janoušek, Vladimír. Přeskoky ve sportovní gymnastice (žen). 1. vyd. Praha : STN, 1959

Libra, Josef. Teorie a metodika sportovní gymnastiky : Učebnice pro posl. fakult tělesné výchovy a sportu. 1.díl 1. vyd. Praha : SPN, 1971 (existuje také 2. a 3. díl)

Žáček, Rudolf. Vybrané kapitoly z teorie a metodiky gymnastiky : Určeno pro posluchače DS na PI. 1. vyd. Praha : SPN, 1961

Tyto a jiné publikace naleznete ve fondech Národní knihovny ( http://sigma.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-a&local_base=nkc ).

Značný výběr knih vztahujících se k tomuto tématu nabízí také knihovna FTVS
UK: http://www.ftvs.cuni.cz/knihovna/

Obor

Tělesná výchova a sport. Rekreace

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.12.2007 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu