Spiritual Diversity in Social Work Practice: The Heart of Helping Edward R. Canda, Ph.D. and Leola Dyrud Furman, Ph.D.

Text dotazu

Dobrý den, je možné uvedenou knihu zapůjčit. Pokud ano, na jak dlouhou dobu a za jaký poplatek. Děkuji za rychlou reakci.

Odpověď

Dobrý den,
ve fondu CIKS VŠE se Vámi dotazovaná kniha nevyskytuje. Nicméně dle Souborného katalogu ČR je k dispozici:
1) vydání z r. 2010 v Knihovně Univerzity Palackého v Oloumouci
Canda, Edward R. a Furman, Leola Dyrud. Spiritual diversity in social work practice: the heart of helping. 2nd ed. New York, N.Y.: Oxford University Press, 2010. xvii, 449 s.
ISBN 978-0-19-537279-3.
2) vydání z r. 2009 v Národní knihovně ČR
Canda, Edward R. Spiritual diversity in social work practice: the heart of helping[online]. 2nd ed. Oxford: Oxford University Press, 2009
[cit. 2015-03-23]. Dostupné z: http://site.ebrary.com/lib/natl/Doc?id=10335213.
Zkuste se tedy obrátit na výše zmíněné knihovny.