souřadnice

Text dotazu

prosim o geograficke souradnice italskeho mesta
Lecco (Lombardie)

Odpověď

Dobrý den,

souřadnice města Lecco naleznete na adrese www.mapy.cz . Po zadání názvu do vyhledávacího okna se objeví několik výsledků, zvolte obec Lecco. Po kliknutí na tento vybraný výsledek se zobrazí informační tabulka s mimo jiné GPS funkcí. Zde naleznete souřadnice města.

Ty jsou následující: Loc: 45°51'14.967"N, 9°24'3.072"E Souřadnice a mnohé další informace o městě jsou také uvádeny v anglické verzi internetové encyklopedie Wikipedie, na adrese http://en.wikipedia.org/wiki/Lecco .