Soupis poddaných podle víry

Dobrý den, prosím o informaci, v kterém díle by se měly nacházet údaje o poddaných z obce Psáry (Praha -západ) a Doubek (Praha -východ)

Psáry a Doubek v době sbírání dat do Soupisu již existovaly (ověřili jsme si tuto informaci v Berní rule), ale bohužel údaje vrchnost nedodala, anebo došlo ke ztrátě, či poškození těchto údajů. Obě vesnice patří pod oblast Kouřimska. Online dokument se Soupisem poddaných podle víry Kouřimsko přikládáme.

Soupis poddaných podle víry, Kouřimsko: http://www.nacr.cz/wp-content/uploads/2017/09/Kourimsko_cele_H_zamceno.pdf

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

27.06.2018 13:16