současný platný autorský zákon

Text dotazu

Dobrý den,
chci se zeptat, jaký zákon v současné době upravuje autorská práva?
Zákon č.216/2006 Sb. novelizoval zákon č.121/2000 Sb., ale nevím, jestli tento zákon nebyl později novelizován...

Odpověď

Dobrý den,
poslední novelizace zákona o autorských právech proběhla v roce 2008 (Zákon č. 168/2008 Sb.). Tato novela upravuje poplatky za používání televize a rozhlasu v ubytovacích zařízeních.
Plné znění autorského zákona i se všemi novelizacemi můžete nalézt například na stránkách Ministerstva kultury ČR: http://www.mkcr.cz/cz/autorske-pravo/zakon/predpisy-zakonu-7611/