Software pro správu hesel

Text dotazu

Dobrý den,
sháním odkazy a literaturu (nejlépe online zdroje) na téma Software pro
správu hesel.
Děkuji za informace.

Odpověď

Dobrý den,

v online katalogu NKC http://aleph.nkp.cz/F/  se heslo "software pro správu hesel" nevyskytuje (ani v kombinaci po jednotlivých slovech).

Při zadání hesla "správa hesel" do pole Slova z obsahu byly nalezeny tyto publikace:

Stavba a správa sítě, aneb, Cesta do hlubin internetu / Jakub Zemánek. -- Vyd. 1.. -- Kralice na Hané : Computer Media, 2004. -- 204 s. : il. ISBN 80-86686-26-4.

Linux : kuchařka administrátora sítě / Carla Schroder ; [překlad David Čepička]. -- Vyd. 1.. -- Brno : Computer Press, 2009. -- 596 s. : il. ISBN 978-80-251-2407-9.

zde jsou kapitoly / části kapitol věnované problematice správy hesel.

Pokud máte zájem o online zdroje, doporučujeme využít některý z vyhledávačů, např. Google nebo GoogleScholar, kde můžete zadat opět celé heslo nebo jen část. Nápověda pro psaní hesel v těchto systémech Vám poradí v případě dalšího omezení (např. správa hesel WINDOWS).

Výsledky vyhledávání na google.com (heslo správa hesel) http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=%22spr%C3%A1va+hesel%22&meta=   nebo také můžete vyhledávat v encyklopedii Wikipedia (jak v české nebo jiné jazykové verzi, doporučujeme anglickou verzi, která je nejrozsáhlejší) česká verze: http://cs.wikipedia.org/,  anglická verze http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page  - password manager http://en.wikipedia.org/wiki/Password_manager  (na této stránce je odkaz na Password tools - v Open Directory Project http://www.dmoz.org/Computers/Security/Products_and_Tools/Password_Tools/

Obor

Výpočetní technika

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

30.06.2011 12:54

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu