Služby stravování

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde mohu nalézt nějaké informace o tématu služby stravování.

Odpověď

Uvedené téma je nepřesné, nevím jaké služby  jakého stravování mám hledat. Předpokládám, že asi máte na mysli oblast cestovního ruchu. K tomuto najdete knižní a časopisecké tituly, uvedené níže. Další prameny najdete v Souborném katalogu VŠE - http://library.vse.cz, v Souborném katalogu ČR  na stránkách Národní knihovny ČR nebo v Jednotné informační bráně  - http://www.jib.cz/, zde je k dispozici i vyhledávání v článkové bibliografii. Diplomové a bakalářské práce uvedené v katalogu VŠE jsou přístupné studentům a zaměstnancům VŠE, případně registrovaným externím uživatelům knihovny VŠE.

Literatura:

Mlejnková, Lena: Služby společného stravování. Praha: Oeconomica, 2005. 80-245-0870-2 (brož.).

Malá, Vlasta: Základy cestovního ruchu. Praha: Vysoká škola ekonomická, 2002. 80-245-0439-1 (brož.)

Indrová, Jarmila: Podnikatelská činnost ve stravování a hotelnictví. Praha: Vysoká škola ekonomická, 1995. 80-7079-054-7 (brož.)

Tripartite Meeting on the Impact of Global Food Chains on Employment . Geneve : Bureau international du Travail, 2007. 978-92-2-220487-8 (brož.).

Wanjek, Christopher: Food at work : workplace solutions for malnutrition, obesity and chronic diseases. Geneva : International Labour Office, 2005. 92-2-117015-2 (váz.).

Fraňková, Slávka: Psychologie výživy a sociální aspekty jídla. Praha: Karolinum, 2003. 80-246-0548-1 (brož.).

Horner, Susan: Cestovní ruch, ubytování a stravování, využití volného času. Praha: Grada, 2003. 80-247-0202-9.

Morrison, Alastair M.:  Marketing pohostinství a cestovního ruchu. Praha: Victoria Publishing, 1995. 80-85605-90-2 (váz.).

Časopisy

Revue hotel :  o hotelnictví, gastronomii, cestovním ruchu a životním stylu  (www.revuehotel.cz)

Food service : moderní gastronomie, hotelnictví, účelové stravování