Služby NK pro handicapované lidi

Text dotazu

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, jaké nabízíte služby handicapovaným lidem a zda máte
v knihovně nějaké specializované pomůcky určené pro zdravotně postižené
(např. speciální počítač pro zrakově postižené)?

Odpověď

Dobrý den,

knihovna ze služeb pro handicapované nabízí pouze bezbariérový přístup.

Specializované pomůcky určené pro zdravotně postižené zde nenajdete, protože tyto pomůcky byly minimálně využívané (např. speciální počítač).

Handicapovaní lidé, kteří knihovnu v dnešní době navštěvují, mají většinou své vlastní speciální pomůcky.