Služba - rešerše

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Vaše knihovna poskytuje rešeršní službu (bohužel se mi nepodařilo se dostat na tento odkaz na Vašich stránkách dnes) dle např. klíčových slov a pokud ano, zda je tato služba zpoplatněna a jaká je doba zpracování. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

rešeršní služby poskytuje v rámci Národní knihovny Oddělení referenčních a meziknihovních služeb. Jedná se o službu placenou, cena závisí na čase, jenž rešeršér stráví vyhledáváním (platí se 80 Kč za každou započatou půlhodinu, viz Ceník placených služeb a poplatků NK ČR - http://www.nkp.cz/sluzby/dulezite-odkazy/cenik/cenik#14). Doba zpracování se odvíjí od složitosti zadání a rozsahu tématu, zpravidla by neměla přesáhnout 1 měsíc.

Rešerši můžete objednat osobně ve studovně Referenčního centra (http://www.nkp.cz/sluzby/dulezite-odkazy/studovny/refc), poštou nebo faxem (221 663 121) pomocí objednávacího formuláře, který najdete na adrese: http://www.nkp.cz/sluzby/res.

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

08.01.2013 15:25

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu