Šlechtický rod Nostitz-Rieneck

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, ve kterém ročníku Almanachu českých šlechtických/rytířských rodů se nachází rod Nostitz-Rieneck. A kde je možné si tento almanach vypůjčit?

Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

 

Vámi hledaný dokument je digitalizován. Jedná se o Almanach českých šlechtických rodů z roku 2001. Informace o rodě Nostitz-Rienecků se nachází od strany 287 do strany 297. Drobné zmínky o provdaných šlechtičnách z tohoto rodu naleznete i dalších stranách, např. na straně 40 a 137, atd.

Zdroj: Almanach českých šlechtických rodů. Pouzar, Vladimír, ed. [Brandýs nad Labem]: Martin, [1996?]- . http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=001851653&local_base=NKC .

 

Tištěný exemplář v Národní knihovně ČR je bohužel na vazbě, jinak je k dispozici po objednání k prezenčnímu studiu do studovny. Nicméně, pokud zavítáte do Národní knihovny a zaregistrujete se, můžete si  vytisknout kopii z digitální knihovny Kramerius. Kolegové Vám rádi pomohou. Případně lze kopie za poplatek objednat na adrese reference@nkp.cz .

 

Obor

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

Okres

Karlovy Vary

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

09.03.2017 14:10

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu