Skripta, NC stroje

Text dotazu

Dobrý den , zajímalo by mě zdali už vyšla a případně kde by se dala koupit tato kniha (nemohu nikde zjistit žádné bližší informace): Janečka, Karel
Postprocesory a programování NC strojů / Karel Janečka. -- 1. vyd. -- Ústí nad Labem : Univerzita J.E.Purkyně, 2007, ISBN 978-80-7044-870-0 (brož.)

Odpověď

Vámi požadovaná kniha byla nakladatelem (Univerzita J.E.Purkyně v Ústí nad Labem, Fakulta výrobních technologií a managementu) zaregistrována do systému ohlášených knih, ale dosud nevyšla. Tato informace nám byla potvrzena i v knihkupectví při UJEP.

Doporučujeme Vám sledovat aktuální nabídku knih univerzitního knihkupectví UJEP na http://www.ujep.cz/index.php?page=68&Tmenu=10. Skripta je možno objednat i on-line.

Knihkupectví UJEP, Brněnská 2,
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: 475 282 629
e-mail: knihkupectvi@rek.ujep.cz

Publikaci si bude možno vypůjčit v knihovně UJEP nebo pro informaci, kde dále je možno si knihu vypůjčit sledujte souborný katalog ČR na www.caslin.cz .

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Datum zadání dotazu

10.03.2008 15:04

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu