seznam, adresář knihoven

Text dotazu

Dobrý den, kde bych sehnala veškerý seznam knihoven v Praze včetně mailových adres?

Odpověď

Dobry den,

prehled knihoven pusobicich v Praze naleznete napr. v bazi ADR - Adresari knihoven a informacnich instituci CR (http://sigma.nkp.cz/cze/adr). Ve vyhledavani staci v poli Kraj vybrat z rolovaciho menu moznost "Hlavni mesto Praha" a omezit vyhledavani pomoci pole Stav aktualizac udaju pouze na "Knihovny s aktualizovanymi udaji". Pokud byste hledala jen urcity typ knihoven, muzete dotaz jeste omezit pomoci pole Typ institute na konkretni skupinu knihoven (napr. verejne knihovny, vysokoskolske knihovny). Soucasti zaznamu v bazi ADR jsou i e-mailove kontakty.
Blizsi informace o bazi ADR naleznete na strankach Souborneho katalogu CR - http://www.caslin.cz/adresar/podrobnejsi-informace-o-bazi-adr.

Vyuzit muzete i adresar knihoven, ktere eviduje Ministerstvo kultury - http://www3.mkcr.cz/wwwisis/adr1.htm. Dale jeste existuje adresar knihoven, ktery vytvari Mestska knihovna Prostejov - http://www.knihovna.cz/evidence/.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

14.11.2007 12:25

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu