Severáček - zpěvníky

Text dotazu

Dobrý den, hledáme pro čtenářku, zda vyšel nějaký zpěvník Severáčku. Jde jí přímo pouze o zpěvníky. Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

bohužel jsme nenalezli žádnou informaci o tom, že by někdy vyšel nějaký zpěvník Severáčku. Při hledání v Souborném katalogu ČR, České národní bibliografii a také v našem elektronickém katalogu jsme zjistili, že byla vydána kompaktní deska, ke které vyšel zpěvník, kniha říkadel a obrázků a cvičebník pro hudební výchovu nejmenších dětí s texty Václava Fischera a ilustracemi Josefa Palečka.
Bibliografické údaje k dokumentu: EBEN, Petr. Elce pelce kotrmelce [zvukový záznam] : písničky a cvičení pro děti. Praha : Supraphon, p2003. Tento dokument má kromě Národní knihovny ve fondu i Vědecká knihovna Olomouc.
Prohledávali jsme i katalogy hudebních fakult AMU a JAMU. Na webových stránkách Severáčku (http://www.severacek.cz/) také nejsou uvedeny informace o tom, že by nějaký samostatný zpěvník vyšel.

Obor

Hudba

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

14.02.2008 09:36

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu