Sen

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co znamená sen, že nám úplně vykradli tabák? Děkuju

Odpověď

Dobrý den,

výklady snů obsahují snáře, kterých u nás vyšlo během staletí velké množství. Ne vždy se ale informace v nich shodují, záleží na různých výkladech. Sen, který popisujete, takto přesně ale není specifikován. Zde uvádíme několik výkladů s hesly krádež, tabák, trafika:

Krádež - být okraden - někdo vám svede partnera, partnerku

Zdroj: Velký snář: více než 10 000 hesel. Praha: Československý spisovatel, 2009.

Krádež - odhalit krádež: znovu získáš ztracený majetek

Tabák - mít: předčasně zestárneš

Trafika - mít svou: čeká tě hodně drobných výdajů

              - vidět ji: lidé tě rozveselí

Zdroj: Sny a jejich výklad. Domácí snář. Praha: Knižní klub, 2010.

Krádež - jestliže se ve snu vypořádáme se zlodějem - vypořádáme se s příslušným problémem a zármutkem i ve skutečnosti

Tabák - kupy tabáku vidět - neznámé věci tě  budou lákat, ale nebuď rozhazovačný

             - tabák kupovat - situace tě přinutí zamyslet se nad tvým dosavadním životem

Trafika - obrat k lepšímu

Zdroj: KUBIŠTOVÁ, Věra. Velký lidový snář. Kompletní výklad snů. Olomouc: Fontána, 2010.

Podrobnější výklad snů budete muset konzultovat s vykladači snů osobně, viz odkazy na internetu v různých vyhledávačích (např. google.cz, heslo výklad snů...).