Schiessler A.W.

Text dotazu

Dobrý den, sháním příručku Schiesslera A.W., jedná
se dílo: Prag und seine Ungebungen. Ein Taschenbuch, 1812-1813. Nevíte, kam
bych se mohl obrátit?
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

dle Souborného katalogu ČR (dostupný na adrese http://aleph.nkp.cz/F) by Vašemu dotazu odpovídaly tato díla:

* SCHIESSLER, Sebastian Willibald, ed. Prag und seine Umgebungen. 1. Bändchen. Prag: E.M. Enders, 1812. 165 s.

* SCHIESLLER, Sebastian Willibald, ed. Prag und seine Umgebungen. 2. Bändchen. Prag: K.W. Enders, 1813. 188 s.

* SCHIESSLER, Sebastian Willibald. Prag und seine Umgebungen: Ein Taschenbuch für Fremde und Einheimische. Erstes Bändchen. Prag: bei K.W. Enders, 1812. [12], 165, [3] s.

Informace o dostupnosti knih v českých knihovnách naleznete taktéž v Souborném katalogu, poslední uvedená kniha - patrně nejpřesněji odpovídá Vašemu dotazu - se nachází v Národní knihovně ČR. Registrovaní uživatelé si ji mohou pro prezenční studium vypůjčit prostřednictvím naskenovaného katalogu KATIF (http://katif.nkp.cz/) , pro náhled zvolte Generální katalog I/ záložka Schaef - Schulz H/Scheie-Schenkd/Schf-Schiller H/ katalogizační lístek č. 612 (registrovaní uživatelé si ji mohou pomocí tlačítka "objednat"vypůjčit).

Pokud nejste uživatelem NK ČR, zeptejte se va vaší knihovně na možnosti zprostředkování meziknihovní výpůjční služby (více informací o službě obecně na adrese http://www.knihovny.cz/co-knihovna-nabizi/sluzby/175-meziknihovni-sluzby).

 

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

01.03.2012 11:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu