scenar ke hre P. A. Breala - Husari

Text dotazu

Dobry den, potrebovala bych sehnat v cestine tisteny/prepsany scenar ke hre - P. A. Breala - Husari (Werich & Hornicek: Husari (sceny ze hry P. A. Breala). Muzete mne nasmerovat?

Odpověď

Dobrý den,

našla jsem jediný výskyt této verze:
Bréal, Pierre Aristide, nar. 1905
Husaři [scénář] P.A. Breál [zvukový záznam] /. -- Praha : Lotos, 2004. -- 2 zvukové desky (48:28 ; 50:34) : digital. ; 12 cm + 1 leták (12 x 24 cm) Účinkují Jan Werich, Miroslav Horníček -- Hraje Orchestr Karla Vlacha Unikátní záznam představení z Divadla Satiry z roku 1956. -- Překlad Milena a Josef Tomáškovi ; úprava Jan Werich Werich, Jan, 1905-1980 Tomášek, Josef, 1899-1967 Tomášková, Milena, 1918-2002 Horníček, Miroslav, 1918-2003 Orchestr Karla Vlacha *francouzská dramata * divadelní hry
* kompaktní desky
Pouze v: Moravská zemská knihovna v Brně; sign.: CDA-1159.547 (mzk@mzk.cz)